DJDJDJ na wesele + konferansjer + technik , a może ktoś jeszcze? Podstawowa wersja stylowej oprawy muzycznej to człowiek za gramofonami + towarzyszący mu MC muzycy lub wokalistka. Poniżej dowiesz się jakie możliwości stwarza nasza oferta w tym wariancie!

DJ

OPRAWA MUZYCZNA I IMPREZY

Nasz DJ miksuje muzykę z gramofonów, co odróżnia nas od 99% tzw. „pseudo” DJ na wesele. Korzysta z winyli i odp. oprogramowania łącząc piosenki, zgrywając ich tempo, tonację i klimat. Stylowy DJ na wesele i poprawiny tworzy sety, nie dając gościom zejść z parkietu. Repertuar ustalamy z klientami. Unikamy przaśności i biesiady. Gramy polską i zagraniczną muzykę taneczną od lat 60. aż po współczesne hity i bangery. Niech Warszawa i inne miasta poznają nasz przepis na dobrą oprawę muzyczną: to mieszanka Waszego gustu i naszego doświadczenia oraz obserwacja parkietu i reagowanie na feedback gości!

DJ / MC

DJ I PROWADZĄCY W JEDNYM

Opcja idealna na małe i średnie wesela! DJ/MC pełni naraz 2 funkcje – miksuje muzykę oraz prowadzi imprezę. Podstawą tego wariantu jest muzyka i DJ głównie na niej jest skupiony. Uzupełnia ją dodatkowo o usługę konferansjerską. Przywitanie, pierwszy toast, pierwszy taniec, podziękowanie rodzicom czy tortu oraz poprowadzenie 2-3 gier w trakcie oczepin – to najważniejsze momenty, które odpowiednio poprowadzi nasz DJ na wesela. Warszawa i inne miasta w Polsce – ten wariant jest również dla Was!

DJ + MC

DUET: DJ ORAZ PROWADZĄCY

Klasyczna opcja dobra na weselicho każdej wielkości! DJ na wesele plus konferansjer to bardzo dobry wybór! Każdy skupia się na swoich zadaniach lecz płynnie współpracujemy. Gdy nasz MC animuje gry, DJ wspomaga go muzyką oraz rozmaitymi odgłosami i zabawnymi jinglami do zabaw. Kiedy DJ miksuje set – MC wspomaga go „radiowym” komentarzem i podkręcaniem ludzi do tańca. Animujemy gości przy stołach i na parkiecie: podczas oczepin i w różnych innych momentach imprezy.

DODATKOWY
INSTRUMENT

SAKSOFON LUB GITARA ELEKTRYCZNA

DJ-owi towarzyszyć może muzyk: saksofonista lub gitarzysta el. Uzupełniają się z DJ-em i razem tworzą pół-live band grający nieograniczony repertuar z elementami występów na żywo. Grają do instrumentalnych podkładów lub dogrywają się do piosenek, które miksuje nasz DJ. Wesele w Warszawie lub innej części Polski w takiej konfiguracji? DJ na wesele z saksofonistą lub gitarzystą mogą stanowić eleganckie tło muzyczne do posiłku lub melodyjne uzupełnienie setów tanecznych. Mogą też angażować się w prowadzone zabawy i oficjalne punkty programu imprezy.

WOKALISTKA

Stylowa wokalistka to dziewczyna o przepięknym głosie. W duecie z DJ-em może stworzyć na imprezie niepowtarzalny klimat. Śpiewa piosenki na żywo do specjalnych podkładów instrumentalnych. Może animować karaoke lub zaśpiewać w konkursach jak np. Jaka to Melodia. Zaśpiewa klimatyczne utwory podczas posiłku lub energetyczne, wyrywające z butów hity podczas setów tanecznych! Repertuar wokalny konsultujemy z naszymi klientami.

ŚPIEWAJĄCA DJ-KA /KONFERANSJERKA

Niepowtarzalna atrakcja!  Dziewczyna miksująca muzę za pomocą gramofonów i winyli to bardzo stylowe połączenie, a jeśli w dodatku odpala mikrofon i śpiewa piosenki to już jest totalny czad! Jeśli macie ochotę stworzyć na swojej imprezie ekscytujący niepowtarzalny klimat i zaskoczyć zaproszonych przyjaciół – polecamy naszą Panią DJ na wesele, która pięknie śpiewa! Podobnie nasza konferansjerka, która jest zawodową wokalistką i profesjonalną animatorką karaoke w warszawskich klubach. Posiada też naturalną charyzmę i znakomicie prowadzi konkursy, a jej specjalnością są animacje taneczne.

Zobacz jak to robimy!

d3
d11
d5
d18
d12
d23
d14
d8
d1
d9
d2
d13
d19
d7
d6
d24
d15
d17
d20
d16
d22
d21
d10
d4

Zobacz jak to robimy!

d20
d4
d8
d16
d14
d22
d5
d19
d3
d2
d9
d18
d11
d23
d15
d1
d24
d7
d12
d13
d21
d10
d17
d6