Zmysłowa technikaZmysłowa technikaRealizujemy pełną obsługę techniczną imprez – nagłośnienieoświetlenie , dekoracje światłem, efekty.

Niezależnie czy zamówisz u nas DJ-a czy zespół, zapewnimy nagłośnienie muzyków, oświetlenie parkietu, podświetlenie ścian, efekty specjalne jak dym, bańki czy zmysłowy zapach. Nasi technicy sterują oświetleniem na żywo, nadając Twojemu eventowi niepowtarzalnego klimatu, gdzie światło podąża za kolejnymi etapami scenariusza!

NAGŁOŚNIENIE IMPREZY

Nagłośnimy parkiet, salę jadalną, chill-room, taras lub ogród. Mamy systemy umożliwiające nagłośnienie multi-room. W sali tanecznej ustawiamy aktywne głośniki szerokopasmowe i subwoofery, gdyż tam liczy się brzmienie i moc muzyki. Pozostałe strefy dogłaśniamy ustawiając stonowaną muzykę w tle i dbając by komunikaty MC były słyszalne, ale nie przeszkadzały gościom w rozmowach i relaksie. Realizujemy dźwięk również w lokalach akustycznie wymagających, wysokich, okrągłych, zakręconych w literę L czy o wielu zakamarkach.

OŚWIETLENIE

Stonowane ciepłe oświetlenie czy klimat disco lat 70-tych z kulą? Błękitny czy purpurowy styl glamour? Klubowa czerwień, a może granat z białym światłem podczas tortu? Zapewniamy widowiskowe oświetlenie sal. Posiadamy światła ledowe, jak i lampy retro. Przywieziemy ruchome głowy typu wash, beam, spot. Mamy reflektory PAR na specjalnych statywach oraz białe naświetlacze. Stworzymy klimat, jaki sobie zażyczysz – pod względem kolorystyki, dynamiki i intensywności świecenia.

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Idealnym uzupełnieniem oświetlenia parkietu są światła architektoniczne, za pomocą których możemy podświetlić ściany, filary, rzeźby, duże donicowe kwiaty czy inne elementy wystroju lokalu. Bywa, że dla efektu wykorzystujemy podświetlenia „słodkich” stołów czy kominków. Nasza ekipa techniczna to specjaliści w aranżowaniu światłem przestrzeni! Używamy krótkich i długich belek oświetleniowych ledbar oraz okrągłych reflektorów PAR, idealnych do umieszczenia w narożniku sali bądź podświetlenia wąskiego filaru.

GIRLANDY

To przepiękne i obecnie popularne światełka, żaróweczki rozwieszane na długich sznurach
albo przewodach nad bawiącymi się lub jedzącymi gośćmi. Klimatem przywołują małe nadmorskie knajpki, gdzie w powietrzu unosi się miłość, zapach morza i ulotność chwili. Mogą być podwieszane na długich sznurach pod sufitem, nad parkietem tanecznym lub stołami z jedzeniem. Mogą też zostać rozwieszone w ogrodzie przy Sali lub pomiędzy drzewami.

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Za pomocą specjalnych naświetlaczy jesteśmy w stanie pięknie oświetlić Wasz weselny lokal od zewnątrz. Są one odporne na wszelką pogodę: deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury. Posiadamy naświetlacze o różnej mocy, mogące zarówno delikatnie podświetlić wejście do budynku, jak i cały spory pałacyk. Udekorujemy nimi też nocny park lub ogród, podświetlając drzewa, krzewy, trawniki czy rzeźby.

DYM

KLASYCZNY, HAZER, CIĘŻKI DYM

Możemy zapewnić lekki dym typu mgiełka, a także ciężki dym – tzw. taniec w chmurach. Lekki dymek rozpylamy za pomocą wytwornic oraz hazerów. Dzięki niemu światło z naszych lamp załamuje się w powietrzu tworząc klimatyczne smugi i zorze. Taniec w chmurach produkujemy z kolei za pomocą bardzo mocnej maszyny, obsługiwanej przez specjalnie wyznaczonego technika. Dzięki temu klasycznemu efektowi Wasz pierwszy taniec lub podanie tortu wyglądać będzie niczym bujanie w obłokach!

BAŃKI

Parom Młodym możemy zaproponować deszcz pięknych i lśniących baniek. Wyglądają one świetnie na zdjęciach, a poza tym uwielbiają je dzieciaki i wyluzowani dorośli. Bańki rozpylamy przed wejściem do sali weselnej, na ogrodzie albo przed wejściem do kościoła, po ceremonii zaślubin czy też w trakcie pierwszego tańca.

PROJEKTOR

KLASYCZNY, HUMPTER Z EKRANEM

Projektor na weselu pozwala wyświetlić prezentacje, sesje zdjęciowe czy filmiki przygotowane przez Parę Młodą dla Rodziców bądź Świadków. Albo odwrotnie. Pozwala też przeprowadzić konkursy jak np. Jaka to melodia czy Karaoke. Wraz z projektorem zapewniamy: ekran, specjalny statyw, komputer, dźwięk prezentacji z głównego nagłośnienia oraz obsługę techniczną. W wersji premium możemy zapewnić też specjalne ekrany wbudowane w stanowisko DJ-a (tzw. humpter) lub na oddzielnym wolnostojącym statywie.

ZAPACH

Najmilej wspomina się wydarzenia poprzez zmysły. Wasza pierwsza piosenka, pierwszy taniec i tamten zapach… Wyobraźcie sobie piękne, świeżo pachnące wesele. Jako dodatek proponujemy Wam dedykowany zapach, który sprawi, że wszyscy poczują się na weselu przyjemnie. Citrus tea, mięta, white flower i wiele innych rodzajów zapachów rozpylamy za pomocą płynu emitowanego przez nasze wytwornice dymu i hazery.

GOBO

Za pomocą gobo możemy wyświetlić Wasze inicjały, imiona lub jakikolwiek znak graficzny na ścianie, parkiecie czy elewacji budynku. Takie logo jest ruchome i „krąży” po podłodze, suficie i ścianach lub nieruchomo umieszczone w wybranym miejscu.

NAGŁOŚNIENIE CEREMONII

Kompleksowo zajmujemy się oprawą techniczno-muzyczną ceremonii zaślubin w altankach i ogrodach przy salach weselnych. W skład takiej usługi wchodzi: zapewnienie nagłośnienia, mikrofonów bezprzewodowych (dla prowadzącego i Pary Młodej), miksera audio, komputera, obsługi technicznej, a także oprawy muzycznej ceremonii i podczas składania życzeń. Dodatkowo w gratisie zapewniamy wytwornicę baniek, aby podkreślić klimat tej wyjątkowej chwili.

RIDERY TECHNICZNE

Niezależnie od tego czy wykonujemy oprawę DJ-ską czy na Waszym weselu gra nasz band – zapewniamy pełną obsługę techniczną, realizację tzw. riderów zespołu. Co więcej, gdy na imprezie gra DJ, a zdarzy się niespodzianka w postaci występu któregoś z gości – zapewnimy odp. warunki techniczne dla takiego dodatku. W przypadku występu bandu i DJ-a wszystkie elementy oprawy muzycznej są odpowiednio nagłośnione i – opcjonalnie – klimatycznie odświetlone.

REALIZACJA ŚWIATEŁ NA ŻYWO

W każdym z naszych pakietów obecny jest technik, który czuwa nad przebiegiem imprezy. Gwarantujemy sterowanie światłem na żywo za pomocą sterowników DMX. Obok muzyków siedzi realizator i dostosowuje klimat oświetlenia do momentu imprezy. W podstawowej wersji steruje głowami, podświetleniem standu DJ czy słupków, na których stoją głowice. W wariancie premium zapewniamy sterowanie wszystkimi elementami oświetlenia – w tym: podświetleniem ścian.

OŚWIETLENIE PREMIUM

Pakiet podstawowy oświetlenia można rozbudować do wersji premium. Otrzymujecie w niej sterowanie każdym elementem oświetlenia – głowami, słupkami, listwami ledowymi, reflektorami PAR czy wszelkimi innymi świetlnymi efektami. Zapewniamy też stylowy elegancki humpter, czyli stanowisko DJ-a, oraz lampy retro.

Zobacz jak to robimy!

t30
t3
t49
t27
t39
t40
t14
t13
t12
t15
t8
t48
t38
t18
t44
t11
t31
t7
t9
t22
t20
t43
t21
t23
t6
t46
t36
t34
t37
t45
t16
t2
t50
t4
t28
t26
t32
t33
t41
t47
t35
t24
t25
t5
t17
t42
t1
t10
t29
t19

Zobacz jak to robimy!

t27
t29
t44
t16
t31
t43
t10
t42
t17
t1
t47
t15
t35
t25
t48
t26
t38
t22
t41
t3
t18
t6
t45
t36
t9
t30
t24
t13
t50
t40
t14
t21
t34
t28
t7
t12
t20
t5
t4
t49
t8
t46
t33
t19
t32
t23
t37
t2
t39
t11