Extra atrakcje

Extra atrakcje

Coś dla wytrawnych imprezowych graczy! Dla ludzi z wyjątkową wyobraźnią i takich o nieszablonowych wymaganiach! Poniżej przedstawiamy szereg atrakcji, które mogą uświetnić i urozmaicić celebrację Twojej uroczystości! Jeśli chcesz na swoim weselu czegoś specjalnego – polecamy wybór co najmniej jednej z nich!

ANIMATOR DZIECIĘCY

Mamy 2 animatorów – kobietę i mężczyznę. Mogą działać w duecie lub indywidualnie. Zapewniają opiekę i wspaniale spędzony czas z Waszymi pociechami. Animują zabawy taneczne oraz kreatywne. Podczas nich dzieciaki się integrują – niezależnie czy jest to daleka rodzina czy są sobie obcymi ludźmi. Wspólnie śpiewają, tańczą, rysują, piszą listy, budują wieże z klocków, puszczają ogromniaste bańki, bawią się z chustą klanza i gumizellą. Nasi animatorzy mogą też poprowadzić warsztaty – m.in. chemiczne, animacje Harry Potter, Minecraft, tworzenie biżuterii i wiele innych!

FOTOBUDKA

Popularna atrakcja weselna, polegająca na postawieniu specjalnej budki, w której Para Młoda i goście mogą wykonać sobie niezapomniane zdjęcia z użyciem rozmaitych gadżetów. Naszą fotobudkę proponujemy w kilku wariantach godzinowych: 2-5 godzin. Wyróżnia ją m.in. nieograniczona ilość i bezkonkurencyjna jakość zdjęć, przyjazny i profesjonalny zespół, zestaw gadżetów (maski, czapki, okulary, gadżety na patyczkach, napisy). To prawdopodobnie najładniejsza fotobudka na rynku stworzona wg ręcznie wykonanego projektu!

MIX DO PIERWSZEGO TAŃCA

Pierwszy taniec to wyjątkowa chwila! Wiele Par Młodych przez kilka tygodni trenuje do niego układ taneczny. Bywa on zaskakujący, uwzględniający filmowe lub kabaretowe motywy. Fantazja naszych klientów jest nieokiełznana, a my staramy się pomóc w przygotowaniu tej szczególnej chwili. Coraz bardziej popularnym motywem jest pierwszy taniec, składający się z 2, 3 piosenek. Możemy przygotować dla Was do niego mix z płynnymi przejściami w odp. momentach. Otrzymacie go z wyprzedzeniem i będziecie w stanie idealnie przygotować Wasz układ!

AUDIOBUDKA

Ta atrakcja znakomicie sprawdza się na weselach! Wzorowana na popularnych fotobudkach, jest jednak czymś zupełnie innym. Przyjeżdżamy na Waszą imprezę z mobilnym studiem nagraniowym (rejestrator, mini-wygłuszenie reflection filter, program komputerowy, słuchawki). Ustawiamy je w dogodnym miejscu i zachęcamy gości do nagrywania w tym „studiu” życzeń dla Pary Młodej. Następnie przekazujemy wokale DJ-owi, który w dalszych częściach imprezy puszcza te nagrania pomiędzy utworami w formie „radiowych” jingli. Możemy też przekazać Wam nagrane życzenia jako pamiątkę po weselu!

PROFESJONALNE KARAOKE

Karaoke to popularna imprezowa atrakcja, integrująca jej uczestników, wywołująca ich uśmiech i pozytywny klimat. Czasami też nieograniczone źródło beki. Któż nie bawi się dobrze przy wspólnym śpiewie po odrobinie alko? Proponujemy Wam organizację profesjonalnego karaoke na weselu! W skład usługi wchodzi: animowanie ludzi przez śpiewającą animatorkę, zestaw projekcyjny z ekranem, na którym wyświetlane są teksty piosenek oraz profesjonalny program do karaoke – iSing Pro.

WINYLOWY KONCERT ŻYCZEŃ

Magiczna atrakcja, idealna na wesela w klimatach retro lub slow. Nasz DJ przywozi ze sobą skrzynkę z analogowymi płytami winylowymi, a goście podchodzą, przeglądają winyle i wybierają z nich piosenki, które następnie komuś dedykują. Wujek Jurek dla Cioci Marzenki, świadkowie dla Młodych, Panna Młoda dla swoich rodziców – każdy może zamówić swoją dedykację! Odpalamy te winyle na naszych gramofonach, włączamy kulę disco, która odbija światełka na całą salę i przez godzinę bawimy się do wybranych przez Was piosenek!

FILM Z DEDYKACJĄ

Jeśli podczas wesela chcecie zrobić niespodziankę rodzicom, dziadkom, świadkom albo jesteście świadkami i chcecie zrobić niespodziankę Młodym – polecamy film z dedykacją! Powinien on być krótki, atrakcyjnie zmontowany, wzruszający lub zabawny. Pokazywany jest w wybranym momencie imprezy – np. podczas tortu, podziękowań dla rodziców lub krótkiego speechu ojca Panny Młodej. Możemy go wykonać: nagrać go z Wami
i zmontować albo wykonać montaż z otrzymanych od Was materiałów. Taka weselna niespodzianka z pewnością zaskoczy Twoich bliskich!

POKAZ LASEROWY

Proponujemy Wam mega widowiskową atrakcję, jaką jest profesjonalny pokaz laserowy! Kilka minut spektakularnego świetlistego show z motywami historii, fajnym tłem muzycznym, wchodzeniem Pary Młodej w świetliste serce etc. Możemy pokazać go na zewnątrz albo wewnątrz lokalu. Wykonuje je nasza dodatkowa ekipa techniczna. Pokaz trwa od kilku do kilkunastu minut i jest świetną alternatywą np. dla pokazu fajerwerków czy puszczania lampionów.

DJ / VJ

Oprócz muzyki nasz DJ może również miksować teledyski! Za pomocą projektora lub – w wersji premium – na specjalnym ekranie umieszczonym w humpterze DJ-skim. Podobnie jak miksowane ze sobą utwory, teledyski płynnie przechodzą z jednego w drugi. Taki pokaz może trwać godzinę, dwie albo i kilka godzin – wszystko w zależności od Waszych preferencji. Dzięki setom VJ-a z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoich gości!

BEATBOXER

Jeśli szukacie na swoje wesele wyjątkowej, zupełnie oryginalnej atrakcji, może być nią występ beatboxera. Beatbox to sztuka naśladowania dźwięku instrumentów muzycznych za pomocą ust. Nasz beatboxer jest dwukrotnym mistrzem Polski w tej dziedzinie oraz uczestnikiem beatboxowych Mistrzostw Świata. Na Waszym weselu może wykonać wyjątkowe beatboxowe aranżacje przy użyciu loopera i syntezatora wokalowego. Może też stworzyć dla Was unikalny utwór na żywo lub animować niezapomniane zabawy z udziałem gości.

HOLOGRAM

Ekskluzywna atrakcja, popularna np. na firmowych konferencjach, gł. z branży nowych technologii. Polega na tym, że za pomocą specjalnej techniki skanowania postaci i urządzeń projekcyjnych na imprezie może pojawić się postać osoby, której fizycznie na tej imprezie nie ma. Albo osoba nagle się „klonuje”. Jak to możliwe?! Wyobraź sobie, że gości weselnych na sali witają postaci Młodej Pary, a nagle… głównymi drzwiami wchodzi prawdziwa Młoda Para! Totalne zaskoczenie! Za pomocą specjalnej techniki możemy wyświetlić na Waszej imprezie hologram dowolnej osoby!

MAPPING

Widowiskowa technika nakładania dwuwymiarowych animacji świetlnych na trójwymiarowy obiekt – np. fasadę Sali weselnej lub weselny biały tort. Umożliwia ona np. efekt przemalowywania danego obiektu lub wyświetlania na nim zdjęć Państwa Młodych, określonych tekstów, zmieniających się obrazów. Nasza ekipa techniczna przyjeżdża ze specjalnymi projektorami służącymi do produkcji tego typu show. Mamy za sobą dziesiątki takich realizacji. Zapytaj nas o szczegóły i wycenę wg Twojego pomysłu!