Imprezy międzynarodowe,
tematyczne etc.Imprezy międzynarodowe,
tematyczne etc.Specjalizujemy się w realizacji wesel międzynarodowych – zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
Stanowią one blisko 40% wszystkich naszych zleceń. Graliśmy wesela m.in. w Berlinie czy w austriackich Alpach.
Mamy w ekipie konferansjerów władających różnymi językami, dzięki czemu imprezy dwujęzyczne to dla nas przyjemność i wspaniałe międzykulturowe doświadczenie. Graliśmy wesela m.in. polsko-chińskie, -koreańskie, -peruwiańskie, -brazylijskie, -kanadyjskie, -południowoafrykańskie oraz dla prawie wszystkich europejskich narodowości. Wplatamy w nie różne „smaczki” i obyczaje z danego kraju.

WESELA MIĘDZYNARODOWE

Wesela dwujęzyczne są naszą mocną stroną! Zagraliśmy już kilkaset imprez międzynarodowych – dla osób z wielu krajów. Możemy poprowadzić imprezę aż w 8 językach – poza ojczystym są to: angielski, niemiecki, francuski, ukraiński, rosyjski, włoski i hiszpański. Mamy mówiących po angielsku DJ-ów oraz MC prowadzących imprezę w wybranych językach solo lub w duecie. W takim duecie nasz główny MC mówi po polsku, a druga osoba współprowadzi imprezę i tłumaczy na drugi język. Chętnie sięgamy po muzyczne i kulturowe motywy z innych krajów, wplatając tamtejsze obyczaje w scenariusze wesel.

WESELA ZA GRANICĄ

Mamy na koncie wesela za granicą! Odpowiadaliśmy w nich za pełną logistykę (transport osób i sprzętu), oprawę muzyczną oraz techniczną. Graliśmy np. w Alpach w restauracji położonej ponad 1000 km n.p.m. do której prowadziła wąska górska „serpentyna”. Graliśmy w Berlinie i Wielkiej Brytanii. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn organizujesz wesele poza granicami Polski – polecamy Stylowe! Takie realizacje podlegają odrębnej wycenie i ustaleniu warunków w celu Waszego 100% zadowolenia z usługi.

WESELA BEZALKOHOLOWE

Wesele bez alkoholu wymaga odpowiedniego zagrania i poprowadzenia. Bardzo ważne, aby zrobiła to doświadczona ekipa – aby goście zapomnieli, że na imprezie nie ma trunków. W naszej Stylowej ekipie mamy kilku party rockerów specjalizujących się w rozkręcaniu niepijącego towarzystwa! Zrealizowaliśmy wiele bezalkoholowych imprez, warsztatów i animacji. Mamy wiele autorskich rozwiązań, które zamienią Twój bezalkoholowy event w dziką imprezę lub przyjęcie z bardzo miłą atmosferą.

WESELA TEMATYCZNE

Jeśli macie pomysł na wesele w stylu np. latino-bachata, rockowo-szantowym, disco-funky, złote przeboje lub z motywami filmowymi– chętnie podejmiemy się takiej realizacji! Idealnie wpiszemy się w poszukiwany klimat! Dobierzemy odpowiednią muzykę. Mamy w ekipie DJ’s wyspecjalizowanych w określonych gatunkach. Poprowadzimy wesele z odpowiednim sznytem, używając charakterystycznych zwrotów, cytatów z epoki lub wybranych filmów, etc. Dopasujemy kolory oświetlenia, efekty (jak dym, bańki czy kule disco), rozwiesimy girlandy.

OPRAWA CEREMONII

Zajmujemy się kompleksową oprawą ceremonii ślubnych. Obsługujemy śluby w ogrodach, altankach i na pomostach. Dzięki bezprzewodowym systemom głośnikowym zapewniamy nagłośnienie dosłownie wszędzie! Proponujemy muzykę odtwarzaną lub graną
na żywo przez saksofonistę, skrzypaczkę, gitarzystę, wokalistkę albo… cały zespół. Oferujemy nagłośnienie ceremonii, efekty specjalne i obsługę techniczną. Możemy też poprowadzić ślub humanistyczny, podczas którego nasz posiadający konferansjer „udzieli Wam ślubu” wg specjalnego scenariusza!

INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Nasz team obsługuje nie tylko imprezy weselne, ale i wszelkie imprezy okolicznościowe, festiwale, koncerty i wiele innych form eventowych. Jeśli więc potrzebny Wam DJ lub zespół na poprawiny, sylwestra, studniówkę, urodziny, imprezę okolicznościową, czy też DJ party rocker na domówkę, wieczór panieński lub kawalerski, imprezę klubową czy przyjęcie w plenerze– zapraszamy do współpracy!

EVENTY FIRMOWE

Od wielu lat zajmujemy się realizacją imprez oraz warsztatów dla firm. Naszą specjalnością jest combo: warsztaty teambuildingowe i następujący po nich after. Nagłaśniamy, oświetlamy, prowadzimy, gramy. Dla małych zespołów, jak i podczas konferencji z dużą frekwencją. Proponujemy warsztaty integracyjne, oparte na współdziałaniu i kreatywnej rywalizacji. Nasze zajęcia to m.in. DJ-ing, beatbox, wokal i emisja głosu, rap i bitwy na teksty, street-art, songwriting, taniec, moda… Możemy pochwalić się szeroką listą firm, z którymi współpracowaliśmy.